PETRUK Tłumaczenia techniczne - angielski, niemiecki, rosyjski i inne języki Nasi Klienci

Nasi Klienci

Praca dla Państwa to dla nas prawdziwa przyjemność. Najlepszym miernikiem naszego zaangażowania i profesjonalizmu w tłumaczenia techniczne są przychodzące od Państwa kolejne zlecenia. Z satysfakcją dzielimy się informacją, iż firma „Dywidag” udzieliła nam wyłączności na obsługę językową w zakresie tłumaczeń technicznych.

W gronie naszych Klientów są :
rwe
DYWIDAG
Jedna z kilku najwiekszych firm budowlanych w Europie - członek grupy STRABAG. Specjalizuje się w budownictwie lądowym naziemnym i podziemnym, budownictwie przemysłowym, inżynieryjnym, energetycznym.
 
rwe
RWE
RWE należy do piątki największych firm energetycznych w Europie.
Specjalizuje się w wytwarzaniu, przesyle, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej i gazu.
 
igus
IGUS
Firma Igus zajmuje sie produkcją złożonych elementów z polimerów do zastosowań technicznych np. łożyska przgubowe, kulkowe, różnego rodzaju półfabrykaty i wiele innych.
 
man
MAN
MAN jest jednym z czołowych międzynarodowych producentów pojazdów użytkowych oraz rozwiązań transportowych.
 
siemens
SIEMENS
Producent produktów z dziedziny: automatyki i sterowania, teleinformatyki, medycyny, podzespołów elektronicznych.
 
schleuniger
SCHLEUNIGER
Wiodąca na świecie firma oferująca automatyczne i pół automatyczne maszyny do obróbki kabli, umożliwiające cięcie, odizolowywanie, zagniatanie, łączenie, znakowanie i drukowanie wszystkich kabli i przewodów.
 
küttner
KÜTTNER
Wiodąca na świecie firma produkująca i montująca kompletne instalacje technologii procesów przetwórczych, techniki odlewniczej i transportowej.
 
pkp
PKP
Jest spółką Grupy PKP odpowiedzialną za zarządzanie państwową siecią kolejową.
 gleisbaumechanik
GLEISBAUMECHANIK
Międzynarodowa firma zajmująca się naprawą i utrzymaniem ruchu pojazdów torowych oraz wszelkich maszyn szynowych.
 
arcelor mittal
ARCELOR MITTAL
ArcelorMittal Poland [dawniej Mittal Steel Poland] jest największym producentem stali w Polsce.
Firma produkuje szeroki wachlarz wyrobów długich, płaskich i specjalnych.
 
poltiko
THERMOFISHER
Międzynarodowy koncern zajmujący się produkcją odczynników chemicznych i produkcją chemii specjalizowanej oraz dystrybucją szerokiej gamy produktów i instalacji przemysłowych.
 
strunbet
STRUNBET
Producent podkładów strunobetonowych kolejowych i tramwajowych, podkładów mostowych, podkładów wzdłużnych w technologii zielonego toru, podkładów podsuwnicowych, płyt przejazdowych CBP, EPT i DZP i innych.
 
cadpower
CADPOWER
Międzynarodowe przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem na obszarach takich jak technika instalatorska i Facility Management, oferujące usługi z zakresu oprogramowania CAD, architektury, HKLS i CAFM.
 
biprostal
BIPROSTAL
Usługi konsultingowe i opracownia wielobranżowej dokumentacji technicznej dla obiektów hutniczych, przemysłowych, energetycznych, użyteczności publicznej, kompleksów handlowych, biurowych i hotelowych, oświatowych i leczniczych etc.
 
steinlen
STEINLEN
Działalność główna to przedstawicielstwo i serwis w zakresie urządzeń do obróbki i testowania kabli.
 
klingspor
KLINGSPOR
Jest jednym z pięciu czołowych producentów wysokiej jakości wyrobów ściernych na świecie. Wytwarza artykuły z grupy wyrobów ściernych na podłożu, tarcz do cięcia i szlifowania, ściernic listkowych talerzowych, ściernic listkowych nasadzanych etc.
 
erival
ERIVAL
Międzynarodowe przedsiębiorstwo zajmujące się odzyskiem i obrotem metali nieżelaznych, produkcją gąsek i innych odlewów z aluminium oraz badaniami składu chemicznego materiałów.
 
ergon
ERGON
Asortyment produktów obejmuje sprężane i zbrojone elementy konstrukcyjne budynków, belki mostowe, stropy dwuteowe, otworowe płyty stropowe oraz inne produkty takie jak panele ścienne, klatki schodowe, segmenty tuneli, pomosty itp.
 
aeroprakt
AEROPRAKT
Wyłączny przedstawiciel Aeroprakt Ltd w Polsce i w Niemczech.
Producent samolotów lekkich i ultralekkich.
 
beckpackautomaten
BECK PACKAUTOMATEN
Wiodący na świecie producent pełnoautomatycznych maszyn do opakowań foliowych i opakowań kurczliwych.
 
polplast
POLPLAST
Firma zajmująca się sprzedażą systemów rynnowych i kanalizacji oraz sprzedażą płyt z tworzyw sztucznych dla budownictwa i reklamy oraz innych materiałów dla reklamy.
Refill Services Canadian pharmacy "[!^ buy medicines online are buying their medications. Condition information, products Canada pharmacy cheapest prices and best deals. Discount prices online pharmacy is suitable for you.