PETRUK Tłumaczenia techniczne - angielski, niemiecki, rosyjski i inne języki Promocje

Promocje

Promocja dla nowych Klientów
Zamawiając u nas tłumaczenie po raz pierwszy otrzymują państwo 5 % rabatu do 40 stron tekstu.
Rabat obejmuje tłumaczenia zwykłe i przysięgłe i obejmuje języki: angielski, niemiecki, francuski i rosyjskiego, czeski i słowacki.

Do 20% rabatu na wszystkie tłumaczenia
– bez względu na tematykę tłumaczenia technicznego przysługuje Państwu rabat do 20 % w zależności od ilości zleceń. Im większa ilość zleceń tym większy rabat. Przy bardzo dużej ilości tekstów do tłumaczenia istnieje możliwość negocjowania cen.

60-cio dniowy termin płatności
– czyli najdłuższy termin regulowania należności w naszym biurze tłumaczeń w przeciwieństwie do standardowego, który wynosi 14 dni.

Fakturę zbiorczą
– na poszczególne partie zlecenia.

Tłumacza opiekuna,
który prowadzi Państwa tłumaczenia na wyłączność. Gwarantuje to jednolitość i spójność wszystkich tłumaczeń. Ponadto tłumacz ten przyswaja sobie i uwzględnia podczas pracy nad tekstem wszystkie Państwa wytyczne dotyczące sposobu tłumaczenia i stosuje je cały czas trwania współpracy.

Stałe warunki współpracy
– przez cały rok i w odniesieniu do tłumaczeń zwykłych i przysięgłych.Refill Services Canadian pharmacy "[!^ buy medicines online are buying their medications. Condition information, products Canada pharmacy cheapest prices and best deals. Discount prices online pharmacy is suitable for you.