PETRUK Tłumaczenia techniczne - angielski, niemiecki, rosyjski i inne języki Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena

Tłumaczenia techniczne wykonywane przez nasze biuro tłumaczeń są bardzo zróżnicowane pod względem trudności i czasu ich realizacji. Istnieje także wiele formatów dokumentów, które nie mają możliwość zliczenia ilości znaków w formacie źródłowym (np. PDF, InDesign, PowerPoint, QuarkXPress itp.). Ponadto obliczanie jest także czasochłonne choć konieczne do wykonania rzetelnej wyceny. Aby ułatwić Państwu zapoznanie się z końcową ceną zlecenia i terminem jego wykonania wprowadziliśmy BEZPŁATNĄ WYCENĘ.

Jest ona zawsze darmowa i nie zobowiązuje do zlecenia tłumaczenia! Czas jej wykonania wynosi do 1h w zależności od formatu źródłowego tekstu. Jeśli tekst do tłumaczenia wymaga skomplikowanego przekonwertowania do programu obliczeniowego czas oczekiwania może się nieznacznie wydłużyć, przy czym usługa nadal pozostaje bezpłatna.

Teksty do wyceny prosimy przysyłać na adres: biuro@petruk.de lub faxem: 0048 12 271 04 64

Prosimy pamiętać o podaniu kontaktu zwrotnego (e-mail lub numer telefonu), które umożliwią nam udzielenia Państwu szybkiej o odpowiedzi.

Czekamy na Państwa zapytania pod numerami telefonu: 012 271 04 64 , 0605 521 972, 0607 279 495.
Refill Services Canadian pharmacy "[!^ buy medicines online are buying their medications. Condition information, products Canada pharmacy cheapest prices and best deals. Discount prices online pharmacy is suitable for you.